Šeit es apkopoju savu "politisko daiļradi", kas tapa periodā no 2008. līdz 2012. gadam. Daži eksemplāri sķiet aktuāli arī šodien ;)
(aš)2
2010. g. — "Šķēle un Šlesers apsver iespēju Saeimas vēlēšanās startēt ar vienu sarakstu"
 
 
neo, 4ata
2010.g. — "Par vērienīgu datu noplūdi no VID EDS kļuva zināms februārī - noplūda aptuveni 7,5 miljoni dokumentu ar valsts iestāžu un uzņēmēju finanšu datiem. Virtuālā persona Neo, kas sevi dēvēja par Ceturtās atmodas tautas armijas (4ATA) pārstāvi, ik pa dažām dienām publiskoja šajā datu sistēmā iegūtus algu sarakstus..."
 
 
bārda
2011.g. — "Rīgas domes amatpersonu kukuļošanas lietā atsevišķi izdalītajos kriminālprocesos pret politiķiem parādās gan bijušā Rīgas mēra Gundara Bojāra padomnieka Armanda Zeihmaņa vārds, gan kāds "Bārda", kas tiek uzskatīts par "Tautas partijas" (TP) līderi Andri Šķēli, bet starp potenciālajiem kukuļdevējiem pavīd arī Latvijas miljonāri..."
 
 
naida kurinātāji
2012.g. — "Kas kurina naidu Latvijā?"
 
 
nasing spešal
2008.g. — "Pamanāmākā pērle, kas kļuva par daļu no latviešu mutvārdu folkloras, bija atbilde uz jautājumu, kas notika ar Latvijas ekonomiku. Ekonomikas ministra Slaktera versija bija lakoniska: "Nothing special," pēc kuras viņš nezināmu iemeslu dēļ pastāstīja, ka viņa meita dzīvo Londonā..."
 
 
11. Saeimas vēlēšanas
2011.g. — "Valča pret oligarhiem"
 
P.S. Jebkura sakritība ar reālām personām ir tīra nejaušība :D
Back to Top